Červenec 2015

10 faktů o mě

22. července 2015 v 11:00 | Ley* |  Kecy
Dneska jsem si pro vás připravila takový jednodušší článek, jelikož nejsem v Brně,ale u kamarádky na chatě, a tak jsem ho přednastavila. Je to pár faktů o mé osobě, aby jste se taky něco dozvěděli.

1. Mám o 3 roky mladšího bratra
2. Když jím jídlo musím se dívat na nějaký film/video
3. Miluju kočky
4. Mým snem je se podívat po celém světě
5. Strašně bych chtěla bydlet v rodinném domku se zahradou
6. Věřím na duchy
7. Strašně ráda jím - MILUJU JÍDLO
8. Mám zakázaný sport od doktorky
9. Nemám ráda smradlavé,spocené lidi v MHD (nechápu proč tam lezou:D)
10. V životě jsem nestála na skateboardu ani na něčem podobným, protože mám z toho strach

Hody 2015

18. července 2015 v 11:00 | Ley* |  Kecy
Teď nedávno jsem se zúčastnila hodů v Těšanech a musím říci, že to byl skvělý zážitek a šla bych do toho znovu. Já sice už dřív chodila na hody u babičky na vesnici, ale tady to bylo něco jiného ať už to bylo třeba tím, že jsem o něco starší a dokážu se už líp bavit. Hody začínaly v pátek kdy se konala první večerní zábava. Na zábavě jsme předvedli nástup a potom se každý bavil po svém. V pátek to byla dá se říct taková diskotéka. Hrál tam DJ takže něco pro mě. Užila jsem si to až na teda ranní bitku, která se konala okolo 5-6 ráno. Domů jsem došla o půl 7 myslím. V sobotu jsem musela vstávat zhruba v 8 takže jsem se ani nijak nevyspala, ale na to že jsem naspala tak málo jsem si nepřipadala vůbec unavená nic jenom jsem měla teda strašně napuchlý oči.. Na 10 jsme museli jít k máji a nachystat ji ještě na stavění. Potom dorazilo obecenstvo a šla se stavět mája. Z toho já teda moc neměla, protože jsem jako stárka musela chystat věci. Po stavění šly stárky domů a měli klid až do večera narozdíl od kluků, kteří chodili zvát po vesnici. Večer se konala pravá hodová zábava s hudbou na které jsme zase předvedli nástup a půlnoční překvapení. V neděli jsme ráno museli jít do kostela(kde jsem mimochodem myslela že umřu jak mi bylo špatně ze soboty,haha) a po kostele jsme se rychle přesunuli domů na oběd a konečně po celém víkendu jsme se převlíkli do krojů a šli na průvod vesnicí. Po průvodu jsme se přesunuli ke starostovi kde hlavní stárek převzal právo a šlo se na parket, kde jsme klasicky zatancovali nástup a zazpívali pár písniček. Potom už se tancovalo a bavilo. Večer si každá stárka pozvala na večeři svého stárka a po večeři se konala taková menší zábava jenom mezi hlavními účastniky hodů. V pondělí jsme se konečně všichni(teda jenom ti co nešli do školy a do práce) mohli vyspat a pak se šli odevzdávat kroje. Já osobně jsem byla s hodama nesmírně spokojená až na jednu věc, která se mi tam stala, ale tak s tím už nic nenadělám. Tady vám přikládám pár fotek z hodů a doufám, že se vám budou líbit.

Úvodní kecy

14. července 2015 v 22:56 | Ley* |  Info
Ahoj!
Jako první bych vás tu chtěla přivítat. Je to možná už takový ohraný,ale je to slušnost. Na tento blog se budu snažit přidávat co nejčastěji,ale uvidím jak mi to půjde. Určitě všichni znáte takové to když si řeknete ,,jó tak dneska bych ten blog mohla už teda konečně obnovit/vytvořit/napsat článek" no a potom než se k tomu dostanu je půlnoc a já už jsem unavená a chci jít spát tak to odložím na zítra. Tady tato situace se mi stala už několikrát a dneska jsem si konečně(ikdyž tedy o půl 11 večer) našla čas. Tady tento blog byl v provozu už jednou,ale časem mě to omrzelo. Teď toho celkem dost lituji,protože musím uznat byl to jeden z mých blogů na kterém jsem měla fakt pravidelné čtenáře. Rozhodla jsem se, že ho obnovím a budu sem přidávat tak jako dřív. Tak doufám, že se mi povede to splnit. Po zrušení tohoto blogu jsem se minulé prázdniny přesunula na blogspot,ale tam mi to vydrželo ani né měsíc. S blogem jsem začínala asi v devíti letech a vystřídala jsem si strašně moc blogů od blogů s pixelkama přes nějaké slavné hvězdy až po blogy sloužící jako deníček, což určitě znáte všichni. Nikdy mi to nevydrží přes rok tak bych se chtěla alespoň jednou překonat a zvládnout to. Haha. A teď by to chtělo taky něco o mě, že? Noo.. je mi 17 let a jsem z Brna. Mám svůj svět a to ostatní ignoruji. Teď před prázdninama jsem oficiálně ukončila druhý ročník hotelové školy takže 1.září jdu do třeťáku a musím říci, že jsem na sebe pyšná(:DD). To by mohlo asi stačit a pokud ne tak se nebojte mám v plánu článek s pár faktama o mě. Na jakékoliv jiné otázky na mě či na něco jiného se můžete ptát na mém asku který bude pod článkem anebo taky v menu(doufám pokud na to nezapomenu(:D)). Takže to je snad všechno, mě samotnou nebaví moc dlouhé články, tak se tu nechci nějak vypisovat. Mějte se fanfárově a užívejte si život!